Wernisaż wystawy „Kreatywni w Fotografii”

Wernisaż wystawy „Kreatywni w Fotografii”

Fundacja „5Medium” i Dom Kultury LSM zapraszają na wernisaż wystawy podsumowującej tegoroczne warsztaty, spacery i plenery fotograficzne realizowane w ramach projektu „Kreatywni w Fotografii”.

Kreatywni w Fotografii to działanie skierowane do amatorów fotografii w różnym wieku. Z pomocą różnorodnych tematycznie warsztatów, spacerów i plenerów prezentujemy różne oblicza fotografii, przybliżamy zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe techniki fotograficzne. W ramach tegorocznej edycji odbyły się m.in. warsztaty luksografii, fotografii otworkowej, fotografii nocnej, spacery i plenery fotograficzne w Starym Gaju, Lesie Rudki, Ogrodzie Botanicznym UMCS, ścieżkach przyrodniczych „Czarny Las” i „Kleniewo”.

Z wykonanych przez uczestników zdjęć wybraliśmy 26 prac stanowiących prezentację zrealizowanych przez nas wydarzeń. Ponadto wybraliśmy dwie prace, które posłużyły nam do przygotowania dwóch wzorów pocztówek.

Zaprezentujemy je Państwu 16 grudnia o godz. 18:00 podczas wernisażu w Domu Kultury LSM, ul. K. Wallenroda 4a.

Autorzy wybranych prac to: Valeriya Breshko, Magdalena Chojnacka, Darek Dybała, Agnieszka Ląkocy-Sulej, Kinga Liwak, Paulina Miącz, Agnieszka Orlińska, Patrycja Radkowiak-Gąsiorowicz, Lena Sawicka, Piotr Sawicki, Szymon Sawicki, Anna Serwinek, Justyna Szaruga, Sylwester Wereski.

Organizator:
Fundacja „5Medium”

Partner:
Dom Kultury LSM.

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.