Wernisaż wystawy „Kreatywni w Fotografii” 2022

Wernisaż wystawy „Kreatywni w Fotografii” 2022
Fundacja „5Medium” i SPILNO Lublin zapraszają na wernisaż wystawy podsumowującej tegoroczne spacery i plenery fotograficzne realizowane w ramach projektu „Kreatywni w Fotografii”.

Kreatywni w Fotografii to działanie skierowane do mieszkańców Lublina, entuzjastów fotografii. Z pomocą różnorodnych tematycznie warsztatów, spacerów i plenerów chcieliśmy ukazać fotografię jako dziedzinę rozwijającą ekspresję twórczą, wrażliwość artystyczną oraz integrującą ludzi o podobnych zainteresowaniach.

W ramach tegorocznej edycji odbyły się m.in. spacery i plenery fotograficzne w Ratuszu, Podziemiach Browaru Perła, Centrum Spotkania Kultur, na Donżonie, tarasie Hotelu Victoria, Lubelskich Klasykach Nocą, w Kamieniołomach Kaliszany-Kolonia, Skarpie Dobrskiej, nad Stawem Okrąglak.

Z wykonanych przez uczestników zdjęć wybraliśmy 20 prac stanowiących prezentację zrealizowanych przez nas wydarzeń. Ich autorzy to: Agnieszka Basiak, Magdalena Chojnacka, Zdzisław Dechnik, Iwona Gieruszczak, Magdalena Grudzińska, Paweł Jusyn, Krzysztof Mazur, Tomasz Michalak, Agnieszka Orlińska, Piotr Sawicki, Anna Serwinek, Anna Traczyk, Irek Wnuk, Marta Wyszyńska.

Dodatkowo wybraliśmy 2 zdjęcia, które posłużyły nam do przygotowania okolicznościowych pocztówek.

Zaprezentujemy je Wam 12 grudnia o godz. 18:00 podczas wernisażu w SPILNO Lublin (Hala Globus), ul. K. Wielkiego 8.

Organizator:
Fundacja „5Medium”
Partner:
SPILNO Lublin.

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.