Laboratorium Fotografii Otworkowej – publikacja

Laboratorium Fotografii Otworkowej – publikacja

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją „Laboratorium Fotografii Otworkowej” zrealizowaną przez naszego współpracownika, Pawła Jusyna w ramach stypendium z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ze wstępu:

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda minuta czasu na jednym zdjęciu? Jak Lublinianie trzech różnych pokoleń patrzą na swoje miasto? Jak wyglądają relację pomiędzy nimi? Postarałem się odpowiedzieć na te pytania poprzez fotografię otworkową, jedną z najprostszych a zarazem najbardziej zaskakujących technik fotograficznych. Do udziału w Laboratorium Fotografii Otworkowej zaprosiłem osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w zakresie fotografii. Efekt ich wspólnej pracy, dzielenia się posiadaną wiedzą i doświadczeniem można było zobaczyć na wystawie wieńczącej nasze warsztaty. Teraz w Wasze ręce oddaję publikację będącą podsumowaniem półrocznej pracy przy realizacji projektu Laboratorium Fotografii Otworkowej.

W niniejszym wydawnictwie oprócz prezentacji projektu zawarłem również krótki instruktaż w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z fotografią otworkową. Mam nadzieję, że zainspiruje ona Was do eksperymentowania z tą techniką fotograficzną.

Publikacja „Laboratorium Fotografii Otworkowej”: zobacz

Zrealizowano w ramach stypendium z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

stypendium_mkidn