Pani Krystyna o projekcie Aktywni on/offline

Informacje o projekcie dostałam e-mailem od Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którego od zeszłego roku jestem słuchaczką. Po przeczytaniu próbowałam się dodzwonić na podany w mailu numer telefonu, ale były trudności z racji dużego zainteresowania.

Zapisałam się na warsztaty z podstaw angielskiego, fotografii i na zajęcia komputerowe dla średniozaawansowanych, ponieważ jako tako posługuję się komputerem – korzystałam niego w pracy, mam również komputer w domu, ale chciałam troszeczkę więcej wiedzieć.

Angielski zainteresował mnie, ponieważ chciałam nauczyć się tłumaczyć podstawowe pojęcia w komputerze i w internecie. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i zadowolona, zwłaszcza z zajęć z panem Andrzejem Kęskim – prowadzi je bardzo dynamicznie i naprawdę te dwie godziny schodzą nam tak szybko, że brakuje tego czasu. Dzisiaj miałam pierwsze warsztaty fotograficzne i jestem zachwycona i zauroczona panem Marcinem Sudzińskim, tym, jak bardzo interesująco opowiada; widać, że fotografia to jest jego pasja i mam nadzieję, że nas tym zarazi.

/Krystyna Bezłada/