Koordynatorzy i Koordynatorki Bezpiecznej e-szkoły!

Koordynatorzy i Koordynatorki Bezpiecznej e-szkoły!

Poszukujemy osób, które będą z nami współpracować przy projekcie „Bezpieczna e-szkoła” pełniąc rolę koordynatorów i koordynatorek projektów realizowanych przez gimnazjalistów i licealistów.

Szukamy osób kreatywnych, odpowiedzialnych, potrafiących pracować w grupie, otwartych na nowe doświadczenia! :-) Projekt realizowany będzie w Lublinie, Krakowie i Warszawie – musicie mieszkać w jednym z tych miast.

Celem „Bezpiecznej e-szkoły” jest pokazywanie nowego podejścia do zasobów internetu (remiks), uświadamianie sobie, jakie niebezpieczeństwa mogą na nas czyhać w sieci, a także kształtowanie krytycznej i selektywnej postawy wobec mediów elektronicznych.

Zadaniem każdego koordynatora/koordynatorki będzie:
– zarządzanie 25-30.osobową grupą gimnazjalistów lub licealistów, wspólna praca nad projektem dotyczącym remiksu, bezpieczeństwa w sieci lub krytycznego odbioru mediów;
– stały kontakt z opiekunką wszystkich koordynatorów, relacjonowanie postępów pracy.

Projekty realizowane będą w okresie wrzesień – listopad 2014, każdy z koordynatorów będzie mógł wybrać dogodny dla siebie miesiąc realizacji :-) Istnieje możliwość odbycia praktyki studenckiej w ramach projektu (dla studentów kierunków kierunków artystycznych, humanistycznych.)

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia. Szkolenie wprowadzające odbędzie się w Lublinie 6-7 września 2014. Dla osób spoza Lublina zapewniamy nocleg oraz zwrot kosztów przejazdu do 80 zł. Dla wszystkich zapewniamy wyżywienie.

Formularz zgłoszeniowy – KLIK