Fundacja „5Medium” zaprasza szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne z Lublina, Warszawy, Krakowa, Rzeszowa i Trójmiasta do wzięcia udziału w projekcie „Bezpieczna e-szkoła”. „Bezpieczna e-szkoła” to piąta już edycja projektu, którego celem jest aktywizacja młodych ludzi do podejmowania inicjatyw kulturalnych na rzecz lokalnej społeczności, poprzez podniesienie ich kompetencji…








