#graniewczytanie – ostatnie zadanie

#graniewczytanie – ostatnie zadanie

Wczoraj na naszym fanpage’u na Facebooku opublikowaliśmy piąte i ostatnie wyzwanie w ramach projektu #granicze. Poniżej treść posta:

Piąte WYZWANIE w ramach konkursu #graniewczytanie, polega na stworzeniu mema! Jakiego?

Wybieracie jedną ilustracje/zdjęcie/obraz z książek/przedstawień teatralnych dostępnych w tym albumie: link

Tworzycie mema z wybranej ilustracji/zdjęcia/obrazu, którego treść będzie pasowała do sytuacji na niej przedstawionej. Wybór programu/aplikacji do tego należy do Was (może to być Canva, ale równie dobrze coś innego z czego korzystacie).

Zestawione zdjęcia wysyłacie na e-maila fundacja@5medium.org do 24 kwietnia do godziny 20:00❗️ Jeśli będziecie mieli problemy techniczne to odzywajcie się – pomożemy (nie róbcie tylko tego na ostatnią chwilę).

Otrzymujecie od nas potwierdzenie otrzymania zdjęcia, jeśli nie pojawi się w Waszej skrzynce e-mailowej do 8 godzin, napiszcie do nas w wiadomości prywatnej na stronie Fundacja „5Medium”.

Koniecznie w tytule maila lub treści maila podajcie nazwę drużyny!

Nadesłane memy zostaną opublikowane 24 kwietnia do godziny 22:00 w albumie na naszym wallu, wtedy też rozpocznie się bitwa na lajki.
Wyniki piątego wyzwania (zarówno wybór jury, jak i bitwy o lajki) zostaną opublikowane 25 kwietnia po godzinie 20:00. Chwilę po nich ogłosimy wyniki końcowe.

 

GRARANTANNA – projekt realizowany przez Fundacja Teatrikon i Ministerstwo Cyfryzacji – wraca po świętach z jeszcze większą mocą i nowymi aktywnościami!