#graniewczytanie – czas na pierwsze zadanie

#graniewczytanie – czas na pierwsze zadanie

Dzisiaj wystartowało #graniewczytanie – wyzwanie dla uczniów szkół średnich, o którym pisaliśmy wczoraj na naszej stronie. Na naszym fanpage’u na Facebooku pojawiło się właśnie pierwsze zadanie, z którego treścią i wszelkimi szczegółami możecie zapoznać się tutaj, oraz poniżej:

 

Treść zadania:

WYZWANIE 1 #graniewczytanie

Pierwsze WYZWANIE w ramach konkursu #graniewczytanie, polega na zrobieniu zdjęcia! Jakiego?

wybieracie jedną książkę (musicie mieć jej egzemplarz w domu)

tworzycie scenografię dla niej, która tematycznie jest związana z treścią książki np. my przygotowaliśmy zdjęcie do książki „Sekretne życie drzew” w otoczeniu zieleni, drzewek (znaleźliśmy je w domu #zostańwdomu).

zdjęcie może być stylizowane na zdjęcie Instagramowe #jakość #design #filtr #highkey #lifestyle #trend #photooftheday #hasztag

zdjęcie (JEDNO!) wysyłacie na e-maila fundacja@5medium.org do 16 kwietnia do godziny 20:00 ❗️

otrzymujecie od nas potwierdzenie otrzymania zdjęcia, jeśli nie pojawi się w Waszej skrzynce e-mailowej do 8 godzin, napiszcie do nas w wiadomości prywatnej na stronie Fundacja „5Medium”.

Nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane 16 kwietnia o godzinie 22:00 na naszym wallu, wtedy też rozpocznie się bitwa na lajki.
Wyniki pierwszego wyzwania (zarówno wybór jury, jak i bitwy o lajki) zostaną opublikowane 17 kwietnia o godzinie 20:00.

#graniewczytanie to nie tylko GRA ONLINE dla pożeraczy książek  WYZWANIOM podołają zarówno ci, którzy spędzają noce  na czytaniu, jak i ci, którzy z mniejszym entuzjazmem podchodzą do słowa drukowanego .

Na pewno będzie KREATYWNIE ❗️❗️❗️