Bezpłatne warsztaty programowania – Zakodowani w Kulturze

Bezpłatne warsztaty programowania – Zakodowani w Kulturze

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z programowania w środowisku Processing dla dorosłych w ramach projektu „Zakodowani w Kulturze”! :)

Chcemy aby podstawowe umiejętności programowania, które nabędziecie na warsztatach były Wam pomocne w realizacji własnych projektów i inicjatyw. Dzięki projektowi, uczestnicy warsztatów zostaną wprowadzeni w ogólną ideę programowania i do czego można je zastosować. Zostanie również przedstawiona i zastosowana idea programowania obiektowego, przedstawiając jego zalety.

Warsztaty odbędą się w jeden weekend 21-23 października.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przyniesienie własnego laptopa i słuchawek oraz uczestnictwo we wszystkich 3 dniach warsztatów!

Warsztaty poprowadzi Ania Widera. Absolwentka Informatyki na Politechnice Śląskiej. Pracując w dziale R&D Netizens Digital Innovation House zajmuje się kreatywnym wykorzystaniem technologii w marketingu. W tym celu programuje i hackuje sprzęt, prototypuje rozwiązania z wykorzystaniem Arduino, czujników i serwomechanizmów, projektuje też dedykowane rozwiązania elektroniczne. Od niedawna pisze także aplikacje mobilne w systemie iOS w języku Swift. Interesują ją interfejsy oddziałujące na wyobraźnię, wizualizacja danych. Jest kuratorem festiwalu sztuki i technologii art+bits. Współpracuje z Medialabem Katowice prowadząc warsztaty związane z elektroniką, Arduino i interfejsami.

Zgłoszenia do 13.10 (czwartek) wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy:
https://goo.gl/forms/HfoH1rS9LOJB9hQg2

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce warsztatów zostanie podane drogą mailową.

Wydarzenie jest zrealizowane przy wsparciu finansowym Miasta Lublin w ramach programu Dzielnice Kultury.

Kontakt:
Anna Wuls
annawuls@gmail.com
667-257- 547