Bezpieczna e-szkoła 2015

Bezpieczna e-szkoła 2015

Poszukujemy 25 osób, które będą z nami współpracować przy projekcie „Bezpieczna e-szkoła” pełniąc rolę koordynatorów i koordynatorek projektów realizowanych przez gimnazjalistów i licealistów.

Szukamy osób kreatywnych, odpowiedzialnych, potrafiących pracować w grupie i otwartych na nowe doświadczenia! :)

Projekt realizowany będzie na terenie: Lublina, Rzeszowa, Trójmiasta, Krakowa i Warszawy. Musicie mieszkać w jednym z tych miast

Celem „Bezpiecznej e-szkoły”, jest pokazywanie nowego podejścia do zasobów Internetu, uświadamiania sobie jakie niebezpieczeństwa mogą na nas czyhać w sieci, a także kształtowanie krytycznej i selektywnej postawywobec mediów elektronicznych.

Zadaniem każdego koordynatora/koordynatorki będzie:
– zarządzanie 25-30 osobową grupą gimnazjalistów lub licealistów, wspólna praca nad projektem dotyczącym bezpieczeństwa w sieci, remiksu literackiego lub krytycznego odbioru mediów. Projekty realizowane będą w okresie wrzesień – listopad 2015 r.
– stały kontakt z opiekunką koordynatorów, relacjonowanie postępów pracy,

Istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach projektu (m.in. dla studentów kierunków artystycznych i humanistycznych).

Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia. Szkolenie wprowadzające odbędzie się w urokliwym Kazimierzu Dolnym w dniach 28-30 sierpnia 2015 roku.
Zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz zwrot kosztów przejazdu.

Więcej informacji:
mejl: fundacja@5medium.org
tel: 514 181 921

LINK do formularza zgłoszeniowego: http://tnij.org/bezpieczna2015