Aktywni on/offline V – zapisy

Aktywni on/offline V – zapisy

„Aktywni on/offline, edycja V”
BEZPŁATNE warsztaty dla osób po 50. roku życia

Skończyłeś/-łaś 50. rok życia? Chcesz kreatywnie i ciekawie spędzić wolny czas? Zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu obsługi komputera? Sprawnie poruszać się w przestrzeni Internetu? Poznać warsztat fotografa? 

Weź udział w cyklu spotkań i warsztatów tematycznych organizowane przez Fundację „5Medium”! Już teraz zapraszamy wszystkie osoby po 50. roku życia do udziału w projekcie! Udział w warsztatach jest bezpłatny!

I. warsztaty komputerowe:
Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki nauczą się podstaw obsługi komputera i swobodnego poruszania się w przestrzeni Internetu. Warsztaty odbywać będą się w dwóch grupach: podstawowej (10 warsztatów) oraz średniozaawansowanej ( 5 warsztatów).
Prowadzenie: Katarzyna Humieniuk, Małgorzata Kruszyńska, Katarzyna Lipska
Warsztaty będą odbywały się od kwietnia w DDK Czuby Południowe, ul.Wyżynna 16 (grupa I i grupa II) oraz w Filii nr 24 MBP, ul Juranda 7 (grupa III) a także Filii nr 36 MBP.

II. warsztaty fotograficzne
Celem warsztatów fotograficznych będzie przybliżenie uczestnikom i uczestniczkom podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny fotografii cyfrowej (fotografia studyjna oraz fotografia plenerowa). Na warsztatach zostaną również poruszone kwestie obróbki fotografii. (8 warsztatów – wymagany własny aparat fotograficzny)
Prowadzenie: Marcin Butryn (https://www.facebook.com/STUDIO.bad.cat)
Warsztaty będą odbywały się od kwietnia w DDK Czechów, ul. Kiepury 5A.

III. zajęcia z języka angielskiego
Podczas warsztatu uczestnicy i uczestniczki poznają podstawy języka angielskiego. (7 spotkań – dla osób początkujących)
Prowadzenie: Andrzej Kępski
Warsztaty będą odbywały się od kwietnia w DDK Czechów, ul. Kiepury 5A (grupa I) oraz w Filii nr 24 MBP, ul Juranda 7 (grupa II).

IV. spacery tematyczne
Spacery tematyczne są odpowiedzią na zgłaszane przez uczestników poprzednich edycji potrzeby. To także nauka zdrowego trybu życia, odpoczynku po kilku godzinach warsztatów spędzonych przed komputerem. (3 spotkania). Zapisy na spacery ruszą po świętach.

Dodatkowo dla wszystkich uczestników i uczestniczek organizowane będą wyjścia i spotkania do instytucji kultury.

Warsztaty odbywać się będą w okresie od marca do czerwca. Udział w zajęciach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy telefonicznie: 514 181 921, mailowo fundacja@5medium.org. 

Galeria zdjęć z poprzedniej edycji: 

Organizator: Fundacja „5Medium”
Zrealizowano dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach obchodów 700-lecia miasta w 2017 roku.

miasto_lublin_700