Aktywni na Sławinie

Aktywni na Sławinie

Skończyłeś/-łaś 50. rok życia? Chcesz kreatywnie i ciekawie spędzić wolny czas? Zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu obsługi komputera? Sprawnie poruszać się w przestrzeni Internetu?  Weź udział w cyklu warsztatów organizowanych przez Fundację „5Medium”! Udział w warsztatach jest bezpłatny!

1. warsztaty komputerowe:
Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki nauczą się podstaw obsługi komputera i swobodnego poruszania się w przestrzeni Internetu. Warsztaty odbywać będą się w dwóch grupach: podstawowej oraz średniozaawansowanej. (6 warsztatów)

2. warsztaty fotograficzne
Celem warsztatów fotograficznych będzie przybliżenie uczestnikom i uczestniczkom podstawowej wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny fotografii cyfrowej (fotografia studyjna oraz fotografia plenerowa). Na warsztatach zostaną również poruszone kwestie obróbki fotografii. (6 warsztatów – wymagany własny aparat fotograficzny)

3. nordic walking
Nordic Walking jest to najbardziej naturalna aktywność ruchowa, czyli marsz. Został on wzbogacony o uruchomienie obręczy barkowej poprzez użycie specjalnie zaprojektowanych kijów. Dzięki uchwytom zamocowanym do rękojeści, nazywanych rękawiczkami możliwe jest zmniejszenie obciążeń zarówno stawów skokowych, kolanowych, biodrowych jak i kręgosłupa. Prostota i łatwość takiej aktywności a zarazem jej bezpieczeństwo umożliwia uczestnictwo w niej osób z każdego przedziału wiekowego i o różnej kondycji fizycznej. (3 spotkania)

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Warsztaty rozpoczną się pod koniec lipca. 

Zapisy: 
tel.: 781 682 154
e-mail: fundacja@5medium.org

Projekt realizowany ze środków Miasta Lublin, w ramach Programu Dzielnice Kultury.

Partnerzy:
Dzielnicowy Dom Kultury WĘGLIN
Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie